Centrum Biofeedback Wroclaw LOGO
Centrum Biofeedback Wroclaw LOGO

Szkolenia

Pracując, ludzie doświadczają coraz większej presji. Czasami jest to zdrowy stres, który pozwala efektywnie wykonać określone zadanie. Ale często jest to wysoka presja, przepracowanie, niewystarczająca ilość odpoczynku. Praca staje się nieprzyjemna i powoduje sytuację narastającego i ciągłego stresu.

Proponujemy rozwiązania w pełni sprawdzone, potwierdzone naukowo, a co najważniejsze skuteczne i mogące w sposób trwały poprawić komfort życia, a tym samym wpłynąć na jakość i wydajność pracy. Stres związany z pracą manifestuje się na wiele sposobów: osłabiona odporność, podwyższone ciśnienie krwi, atak serca, depresja, załamania psychiczne. To przekłada się na mniejszą efektywność pracy, słabszą współpracę, mniejszą koncentrację na zadaniach, większą absencję.


Oferta Szkolen Dla Firm

Szkolenia

Biofeedback
Icon Centrum Biofeedback
Szkolenia podstawowe
Icon Centrum Biofeedback
Szkolenie zakończone tytułem Trenera Biofeedback Verim
Techniki oddechowe
Icon Centrum Biofeedback
Metoda Butejki
Icon Centrum Biofeedback
Mindfulness

Najbliższe szkolenia w Centrum Biofeedback

04-05.12.2023
Trener Metody Biofeedback Verim
Biofeedback-metoda i jej wykorzystanie. Obsługa systemu Biofeedback Verim. Wykorzystanie Verim w praktyce. Doskonalenie umiejętności, związanych z : poprawą koncentracji, nauką relaksu, panowaniem nad emocjami. W jaki sposób wykorzystać Biofeedback w pracy z dziećmi oraz dorosłymi - Jak może pomóc Ci Biofeedback w rozwoju.
Dodatkowe techniki, pomocne w pracy z dziećmi i dorosłymi (m.in. techniki oddechowe, Metoda Butejki, Mindfulness, Technika Uwalniania Hawkinsa), Interpretacja wyników, Analiza studium przypadków.  Zakończony Tytułem Trenera Metody Biofeedback Verim oraz wpisem do bazy Trenerów. W celu zgłoszenia wyślij mail ze zgłoszeniem na adres kontakt@centrumbiofeedback.pl

Centrum Biofeedback
Racławicka Center
ul. Skarbowców 23A
53-025 Wrocław

04-05.12.2023

Centrum Biofeedback
Racławicka Center
ul. Skarbowców 23A
53-025 Wrocław

homeenvelopephonesmartphone